Nowy semestr w School of English

dziecko przy laptopieW School of English, Ząbki uczymy języków obcych od ponad 30 lat. W nowym semestrze zapraszamy do nauki ANGIELSKIEGO, Niemieckiego, Francuskiego i Polskiego dla Obcokrajowców. Inne języki na życzenie. Szczegółowa informacja o szkole, plan zajęć, cennik i galeria na www.szkolajezykowobcychzabki.pl. Chętnie odpowiemy na pytania, sprawdzimy poziom zaawansowania, doradzimy – mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 22 781 46 11 (godz. 13-17, 7 dni w tygodniu). Poniżej krótka charakterystyka wybranych zajęć językowych:

ANGIELSKI
MOVERS – dzieci początkujące z klas 2-4. Zajęcia 2 x 1 godzina tygodniowo. Indywidualizacja nauczania.
PET – dzieci na poziomie B1 (średnio zaawansowany) z klas 6-7. Zajęcia 2 x 1,5 godziny tygodniowo.
FCE – młodzież licealna, klasy 1-3, poziom B2 (zaawansowany). Zajęcia 2 x 1,5 godziny tygodniowo. Egzamin FCE Cambridge.
CAE – młodzież licealna, klasy 2-3, poziom C1 (zaawansowany plus). Zajęcia 2 x 1,5 godziny tygodniowo. Egzamin CAE Cambridge.
MATURA – przygotowanie do egzaminu maturalnego. Zajęcia 1 x 1,5 godziny tygodniowo..
ADULTS A1 – dorośli początkujący. Zajęcia 1 x 1,5 godziny tygodniowo.
ADULTS B1 – dorośli średnio zaawansowani. Zajęcia 1 x 1,5 godziny tygodniowo.
ADULTS B2 – dorośli zaawansowani. Zajęcia 1 x 2 godziny tygodniowo.
ADULTS C1/C2 – dorośli zaawansowani plus. Zajęcia 1 x 2 godziny tygodniowo.
Średnia wieku osób dorosłych uczących się angielskiego w naszej szkole to 48+ lat.

ZAJĘCIA z NATIVE SPEAKEREM (online): Dodatkowo – w grupach od poziomu B1. Indywidualne: konwersacje online oraz nauka angielskiego biznesowego, prawniczego, dla księgowych, medyków.

FRANCUSKI
Dzieci klasy 3-5, poziom 0+/A1. Zajęcia 1 x 1 godzina tygodniowo.
Dzieci klasy 6-8, poziom A1/A2. Zajęcia 1 x 1,5 godziny tygodniowo.
Młodzież licealna, poziom B1. Zajęcia 1 x 1,5 godziny tygodniowo.
Zajęcia z native speakerem od poziomu A2 dodatkowo.

NIEMIECKI
Liceum, poziom B1 (średnio zaawansowany). Zajęcia 1 x 1,5 godziny tygodniowo.
Klasy 7-8, poziom A1 (początkujący). Uwaga: zajęcia online.
Dorośli, poziom A2/B1 (ponad początkujący). Zajęcia 1 x 1,5 godziny tygodniowo.
Dorośli, poziom B1/B2 (średnio zaawansowany plus). Zajęcia 1 x 1,5 godziny tygodniowo.

Zapraszamy do nauki w nowym semestrze.