Najstarsza szkoła językowa, nowoczesne metody nauczania, bardzo dobre efekty

Logo British Council

School of English, 30 lat tradycji. Jedyna szkoła językowa w Ząbkach o statusie placówki oświatowej. Uczymy ANGIELSKIEGO, Francuskiego, Niemieckiego oraz Polskiego dla Obcokrajowców. Inne języki na życzenie.

Specjalizujemy się w nauczaniu dorosłych, zapraszamy też młodzież i dzieci od lat 5-ciu. Szkoła jest kameralna dzięki czemu żaden uczeń nie pozostanie anonimowy. Zajęcia stacjonarne w małych grupach dobranych poziomem nauczania. Dodatkowo zajęcia online.

Pomagamy dorosłym pokonywać barierę językową. Przygotowujemy do pracy z językami obcymi, także specjalistycznymi. Nasze dzieci i młodzież osiągają najwyższe wyniki na egzaminach międzynarodowych (Cambridge i ich odpowiednikach w niemieckim i francuskim), ósmoklasisty, licealnych (klasy dwujęzyczne) i maturach. W grupach zaawansowanych prowadzimy dodatkowe konwersacje z native speakerami.

Nasi nauczyciele mają wykształcenie wyższe specjalistyczne oraz podyplomowe i co najmniej 12 lat doświadczenia zawodowego.

School of English jest uczestnikiem programu ADVANTAGE British Council, który wspomaga naszych uczniów w nauce angielskiego i przygotowaniu do egzaminów.

Oferta szkoły języków obcych School of English