Praca

School of English, Ząbki ZATRUDNI NAUCZYCIELKI / NAUCZYCIELI na rok szkolny 2023/24. Umowa zlecenie. Bardzo dobre wynagrodzenie dla nauczycieli doświadczonych, zaangażowanych, lubiących swoją pracę, dokształcających się. Istotnym czynnikiem jest zamieszkanie w pobliżu Ząbek, elastyczność oraz chęć współpracy ze szkołą na lata.

Uczymy języków obcych od ponad 30 lat. Jesteśmy jedyną prywatną szkoła językową o statusie placówki oświatowej. Specjalizujemy się w nauczaniu dorosłych. Nasze dzieci i młodzież zdają egzaminy międzynarodowe. Zajęcia prowadzimy w małych, dobranych poziomem grupach. Mamy stałych uczniów. Stawiamy na naukę komunikacji językowej i realizowanie indywidualnych potrzeb ucznia. Prowadzimy zajęciach w godzinach 16-21/22. Chcemy by nasi nauczyciele poświęcili się przede wszystkim solidnemu nauczaniu i prowadzeniu atrakcyjnych zajęć na wysokim poziomie. Szukamy:

1. ANGLISTY do pracy z różnymi grupami wiekowymi, przede wszystkim jednak z młodzieżą na poziomach B1-C1 oraz z dorosłymi. Egzaminy: ósmoklasisty, matura, Cambridge. Wykształcenie wyższe kierunkowe. Co najmniej 6-letnie doświadczenie.

Proponujemy pracę w blokach 3-5-godzinnych; 2-3 razy w tygodniu. Wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i innych czynników opisanych powyżej.

2. IBERYSTY do pracy z dziećmi od 8 r. ż., młodzieżą i dorosłymi. Jeden blok tygodniowo w godz 16-21. Stali uczniowie. Zajęcia indywidualne lub w 2-5-osobowych grupach. Mile widziany Iberysta ze znajomością drugiego języka, np. Włoskiego lub Hiszpańskiego (większa liczba godzin). Wynagrodzenie, zależnie od doświadczenia i ewentualnej dwujęzyczności.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o CV i krótki mail z informacją dotyczącą: miejsca zamieszkania, dyspozycyjności, preferencji, planów zawodowych. Kontakt telefoniczny: 22 781 46 11 w godzinach 13-16 i po 21, 7 dni w tygodniu.

Praca

School of English, Ząbki zatrudni ITALIANISTKĘ / ITALIANISTĘ na rok szkolny 2022/23. Umowa zlecenie. Bardzo dobre wynagrodzenie dla nauczycieli doświadczonych, zaangażowanych, lubiących swoją pracę, dokształcających się. Istotnym czynnikiem jest zamieszkanie w pobliżu Ząbek, elastyczność oraz chęć współpracy ze szkołą na lata.

Praca raz w tygodniu, kilka godzin w przedziale 16-21. Zajęcia indywidualne lub w małych grupach.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o CV i krótki mail z informacją dotyczącą: miejsca zamieszkania, dyspozycyjności, preferencji, planów zawodowych. Kontakt telefoniczny: 22 781 46 11 w godzinach 13-16 i po 21, 7 dni w tygodniu.

Praca 3