School of English, 30 lat tradycji, zaprasza do zapisów na rok szkolny 2024/25

W nowym roku School of English będzie prowadziła naukę języka ANGIELSKIEGO, Niemieckiego i Francuskiego. Prowadzimy grupy dzieci od lat 7, młodzieży licealnej i grupy dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Młodzież uzyskuje bardzo dobre wyniki w egzaminach Cambridge oraz w egzaminach maturalnych i do klas dwujęzycznych liceów. Grupy dziecięco-młodzieżowe prowadzone są przez dwóch nauczycieli oraz native speakera (online). Dorośli korzystają z cotygodniowych 30-minutowych konwersacji z native speakerem (język angielski i francuski). Dodatkowym bonusem tych zajęć będzie możliwość doraźnego skorzystania z indywidualnej konsultacji po obniżonych cenach. Konsultacje, z których dorośli słuchacze korzystali chętnie w tym roku, dotyczyły m.in. Bussines English, korekt maili, prezentacji, ofert handlowych i innych tekstów biznesowych, prawnych czy medycznych.

Do końca czerwca prowadzimy ZAPISY na nowy rok szkolny. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz  opłatę wpisowego w wysokości 200 zł – zostanie ona potrącona od opłaty wrześniowej. Zachęcamy też to dokonywania przedpłat, które upoważniają do znacznych zniżek (10% – opłata za miesiące IX-X-XI.2024; 15% – opłata za miesiące od IX.2024 do II.2025 r.). Przedpłaty przyjmujemy do 30 czerwca. Przypominamy też, że na stronie internetowej School of English: www.szkolajezykowobcychzabki.pl  w zakładce Opłaty/Zniżki znajdą Państwo listę innych ulg w opłatach, z których mogą korzystać uczniowie naszej szkoły.

Nowi uczniowie w wieku 7-12 lat zapisujący się w czerwcu do grup Movers, Flyers i KET oraz do grup języka francuskiego lub niemieckiego mogą skorzystać z 5% zniżki w opłatach.

Informacja i kontakt w sprawie zapisów tel. 22 781 46 11 (godz. 13-17, 7 dni w tygodniu) lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapisy-2024-2025